sobota, 20 sierpnia 2011

Kwik-E-Mart

Sklep prowadzony przez Apu

Kwik-E-Mart to popularny sklep spożywczy w Srpingfield. Spośród oferowanych produktów dużą popularnością wśród dzieci cieszy się napój Squishee oraz inne produkty świata "Simpsonów" np. piwo Duff. Sklep jest niejednokrotnie napadany, głównie przez Snake'a.

Prezesem sieci Kwik-E-Mart jest mieszkający w indyjskich górach siwowłosy mężczyzna przypominający hinduskiego guru.

Sklep prowadzi niezbyt uczciwą politykę wobec klientów. Towary sprzedawane są bo bardzo wysokich cenach. Apu często zmienia czas przydatności do spożycia na produktach.

Sklep jest otwarty 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Apu po raz pierwszy zamknął go gdy Springfield obiegła plotka o wizycie Michaela Jacksona.

W S03E08 w sklepie pracował Homer. Była to wtedy jego druga praca. Ciągle nie wyspany zasypiał na służbie. Gdy odszedł ze sklepu Apu powiedział: Spał, kradł był niemiły dla klientów ale idzie tam najlepszy pracownik jakiego ten sklep kiedykolwiek miał.

W S05E13 po tymczasowym zwolnieniu Apu w sklepie pracował aktor James Woods, który przygotowywał się do swojej nowej roli.

Na dachu sklepu (S07E05) znajduje się ogród, w którym Apu wypoczywa i ogląda za darmo filmy w kinie samochodowym. W ogrodzie tym Apu często gości Paula i Lindę McCartney.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz