poniedziałek, 1 sierpnia 2011

Elektrownia atomowa w Springfield

Elektrownia atomowa w Springfield

Elektrownia atomowa w Springfield

Właścicielem elektrowni jest pan pan Burns. W sektorze 7-G pracuje jako inspektor do spraw bezpieczeństwa jest w niej Homer Simpson. Nie jest to zbyt dobre rozwiązanie, ponieważ od kiedy Homer tam pracuje wypadki zdarzają się o wiele częściej.

"Sercem" elektrowni jest biuro pana Burnsa umiejscowione na piętrze budynku. Pan Burns może jednym przyciskiem przy swoim biurku uruchomić pułapkę, która unieszkodliwia niechcianego petenta. Pułapki w zależności od odcinka bywają różne, najczęściej zapadnie.

Sama elektrownia nie jest w najlepszym stanie. Ciągle coś przecieka, pracownicy nie są dostatecznie zabezpieczeni przed promieniowaniem, odpady nie są dostatecznie przechowywane, przedostają się na zewnątrz i tworzą mutanty takie jak ryba z trzema oczami. Burns kilkakrotnie miał w związku z tym problemy z różnymi komisjami, jednak zawsze udaje mu się załatwić sprawę.

W S03E11 Burns sprzedał elektrownię niemieckim inwestorom za 100 milionów dolarów. Jednak gdy stwierdził, że jego byli pracownicy się go już nie boją postanowił odzyskać elektrownię. Niemcy chcieli z kolei się jej pozbyć ponieważ okazało się, że naprawa wszystkich usterek wyniesie bardzo dużo. W rezultacie Burns odkupił elektrownię za połowę kwoty, którą dostał od Niemców.


Pracownicy:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz